← wstecz

Współpraca HAWE Telekom i Exatel SA

HAWE Telekom podpisała umowę dzierżawy włókien światłowodowych w relacjach przygranicznych z czołowym polskim operatorem telekomunikacyjnym Exatel S.A..

Exatel S.A. jest wiodącą spółką telekomunikacyjną należącą w 100% do GK PGE – największego w Polsce przedsiębiorstwa sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku.
Długość sieci światłowodowej łącznie z zasobami PGE Polskiej Grupy Energetycznej SA – wynosi przeszło 30 000 km. Operator posiada bezpośrednie połączenia z ponad 50 operatorami zagranicznymi oraz punkty styku z partnerami ze wszystkich krajów sąsiadujących z Polską.

Mamy nadzieję, że niniejsza umowa będzie początkiem zacieśniania współpracy w zakresie udostępniania zasobów infrastruktury teletechnicznej HAWE Telekom.

www.exatel.pl

 
Kontakt
Close

Serwis www.hawetelekom.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawetelekom.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij