← wstecz

Aktualizacja propozycji układowych HAWE Telekom

Zarząd HAWE Telekom w dniu 16 maja 2018 r. złożył w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy, aktualizacje propozycji układowych dłużnika, które zakładają polepszenie sytuacji wierzycieli HAWE Telekom, gdyż w zaktualizowanych propozycjach układowych proponuje wszystkim wierzycielom spłatę gotówkową w zakresie 100% kwoty głównej.

 

Aktualizacja propozycji układowych dłużnika polega na zmianie sposobu restrukturyzacji zadłużenia HAWE Telekom poprzez wykreślenie konwersji wierzytelności na udziały w HAWE Telekom. Zamiast konwersji wierzytelności na udziały HAWE Telekom, dłużnik –dokona spłaty 100% kwoty głównej wierzytelności w ratach, zgodnie z zasadami określonymi w zaktualizowanych propozycjach układowych dłużnika.

 

Aktualizacja propozycji układowych jest efektem zakończenia negocjacji z grupą wierzycieli, którzy aktywnie uczestniczyli w ustalaniu warunków przyjęcia układu. W opinii Zarządu HAWE Telekom zwiększą one poparcie dla propozycji układowych przedstawionych przez Zarząd w toku trwającego właśnie procesu głosowania, w którym wszyscy wierzyciele mają wskazać te najkorzystniejsze pod względem finansowym i prawidłowym pod kątem prawnym.

 

W załączeniu:

 
Kontakt
Close

Serwis www.hawetelekom.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawetelekom.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij