← wstecz

Głosowanie nad układem – informacja dla wierzycieli HAWE Telekom Sp. z o.o. w restrukturyzacji

Propozycje układowe Dłużnika z 20-12-2017Szanowni Państwo,
działając jako Zarządca HAWE Telekom Sp. z o.o. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie ul. Nulla 2, KRS 0000108425, NIP 6910202318, REGON 004052152 wobec prawomocnego Postanowienia Sędziego – komisarza z dnia 11 stycznia 2018 roku sygn. akt X GRs 1/16, w przedmiocie określenia trybu przeprowadzenia głosowania nad układem informuję, że głosowanie nad układem HAWE Telekom Sp. z o.o. w restrukturyzacji odbędzie się z pominięciem zwoływania zgromadzenia wierzycieli.

Jednocześnie wskazuję, że mają Państwo możliwość oddania głosu na piśmie.

Mając to na uwadze w załączeniu przedstawiam Państwu informację o podziale na kategorie interesów, opinię zarządcy o możliwości wykonania układu wraz z informacją o wynikach testu prywatnego wierzyciela, sprawozdanie zarządcy z wykonania planu restrukturyzacyjnego, informację o sposobie głosowania i stosowne pouczenie, treść testu prywatnego wierzyciela sporządzoną przez AUDYTEL SA, wyciąg z raportu z wyceny przedsiębiorstwa sporządzonego przez AUDYTEL SA, kopię propozycji układowych Rady Wierzycieli z dnia 14 grudnia 2016 roku, kopię propozycji układowych Dłużnika z 20 grudnia 2017 roku, kartę do głosowania z informacją o sposobie głosowania i stosowne pouczenie. Ponadto informuję, że wszystkie materiały prócz testu prywatnego wierzyciela i raportu z wyceny przedsiębiorstwa zostały do Państwa wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej SA. Proszę o oddanie głosu w terminie do 25 maja 2018 roku – szczegóły w załączonym materiale.
Z poważaniem
Zarządca HAWE Telekom Sp. z o.o. w restrukturyzacji
Wiesław Ostrowski

 

Pliki do pobrania:

 

Aktualizacje:

 
Kontakt
Close

Serwis www.hawetelekom.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawetelekom.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij