Rozwiązania

 

Koncentracja na rynku operatorów procentuje bogatym doświadczeniem a przede wszystkim jeszcze lepszym poznaniem oczekiwań naszych klientów. Przegląd dotychczasowych wdrożeń HaweTelekom potwierdza bardzo dużą sprawność HaweTelekom w realizacji strategii Operator dla operatorów.

Z oferty HaweTelekom skorzystali już zarówno duzi operatorzy budujący na bazie infrastruktury HaweTelekom swoje sieci ogólnopolskie jak i lokalni ISP dbający o jak najlepszą konkurencyjność własnych usług na lokalnym rynku.

Dwa typowe modele współpracy to dzierżawa włókien na długich odcinakach poparta współpracą podczas integracji nowo pozyskanej infrastruktury z już istniejąca siecią operatora przez budowę przyłączy światłowodowych i udostępnienie obiektów regeneratorowych. Drugi model to współpraca polegająca na dzierżawie włókien dostępowych, włókien do połączenia odległych oddziałów firmy lub rozproszonych sieci osiedlowych oraz udostępnienie kompleksowej dostępu do szerokiego wachlarza usług transmisyjnych.

 
Kontakt
Close

Serwis www.hawetelekom.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawetelekom.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij