Bezpieczeństwo

 

Bezpieczeństwo w naszym rozumieniu składa się z dwóch aspektów: bezpieczeństwa i niezawodności infrastruktury dzierżawionej od HAWE Telekom oraz bezpieczeństwa i niezawodności rozwiązań zbudowanych w oparciu o infrastrukturę Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej HAWE.

Bezpieczeństwo infrastruktury.
Dzierżawiąc infrastrukturę telekomunikacyjną od HAWE Telekom operator otrzymuje gwarancję pozyskania najwyższej klasy rozwiązań pozostających cały czas pod specjalistycznym nadzorem. Kompleksowość usługi oferowanej przez HAWE Telekom zwalnia operatora z konieczności utrzymywania własnych służb serwisowych. HAWE Telekom w ramach typowej umowy dzierżawy zapewnia następującą ochronę podnoszącą bezpieczeństwo:

  • Stały monitoring 365/7/24
  • Możliwość dostępu do dowolnej kolokacji 365/7/24
  • Usuwanie awarii przez terenowe służb światłowodowych z zachowaniem krótkiego czasu przywrócenia transmisji
  • Dwa razy w roku wykonywany jest przegląd obiektowy: kontrola systemów zasilania i podtrzymania zasilania, klimatyzatorów, systemów PPOŻ, SSW
  • Raz do roku odbywa się szczegółowy przegląd liniowy, obejmujący inspekcję magistrali światłowodowej w terenie na całej długości oraz każdej studni
  • Obsługę prawną tzn. regulowanie wszystkich opłat, uczestnictwo w ZUD oraz wykonywanie koniecznych przebudów i napraw
  • Ochronę agencji ochrony mienia

Bezpieczeństwo systemów.

Bezpieczeństwo systemów zbudowanych w oparciu o infrastrukturę dzierżawioną od HAWE Telekom wynika z niezawodności samej infrastruktury ale również z możliwości dostępu do rozległej sieci światłowodowej i zapewnienia protekcji przez skorzystanie z ringów światłowodowych.

  • Dwa ringi swiatłowodowe
 
Kontakt
Close

Serwis www.hawetelekom.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawetelekom.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij